Wieczorny relaks z yerba mate

Chociaż dla wielu osób sezon na herbatę jest przez cały rok, to jednak obecny okres jesienno-zimowy to prawdziwe jej święto.

Pajarito - yerba mateNie ma nic lepszego w długie wieczory jak pyszna herbata, która nie tylko rozgrzeje, ale też odstresuje po całym ciężkim dniu i dobrze nastroi nas na nocny odpoczynek lub da nam solidnego kopa z samego rana i pobudzi do działania. Wielu z nas ma swoje ulubione rodzaje tego napoju, którym jest wierna od lat. Tak jest na przykład w wypadku yerba mate Amanda, która jest bardzo popularną marką herbaty wyrabianą z ostrokrzewu paragwajskiego. Możemy zakupić ją w wielu wersjach smakowych, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie swój ulubiony aromat. Są wśród nich klasyczne, mocne, owocowe ( na przykład limonkowe ) oraz naturalne. Z kolei yerba mate Pajarito wśród wielu osób uważana jest za luksusową. Jej skład to same najlepsze listki herbaciane, starannie wyselekcjonowane. Charakteryzuje się bardzo intensywnym smakiem i aromatem, co jest jej cechą charakterystyczną. Jest mocna i dobrze pobudza od samego rana. Również występuje w wielu wersjach smakowych, w tym także owocowych.

O działaniu herbat yerba mate warto przekonać się samemu, aby móc poznać ten wspaniały aromat i smak, którego nie da się opisać słowami, lepiej po prostu spróbować.

This entry was posted on 28 listopada 2016, in Zioła. Bookmark the permalink.