Yerba Mate Taragui Energia – pobudza lepiej niż kawa!

Większość z nas, kiedy potrzebuje pobudzenia sięga po kawę. Od filiżanki małej czarnej zaczynamy dzień, to po nią sięgamy, kiedy po południu brakuje nam energii. Niewielu z nas zdaje sobie jednak sprawę, że istnieją o wiele skuteczniejsze sposoby na odzyskanie zapału i pobudzenie zmysłów. Jednym z najskuteczniejszych jest yerba mate, które nie dość, że orzeźwia, to jeszcze posiada wiele właściwości zdrowotnych i dostarcza mnóstwa cennych witamin i składników mineralnych.

Po jaką yerbę sięgnąć, żeby się obudzić?

taragui energiaZastąpienie kawy yerba mate ma wiele zalet. W przeciwieństwie do kawy, yerba mate nie przyczynia się do odwodnienia organizmu ani nie wpływa negatywnie na poziom takich minerałów jak magnez czy wapń. Yerba nie tylko nie zmniejsza wchłaniania witamin i minerałów, ale jeszcze je dostarcza. To cenne źródło witaminy C, B czy E, a także żelaza, wapnia czy potasu.

Jeśli potrzebujemy orzeźwienia, doskonale sprawdzi się w naszym przypadku yerba mate Taragui Energia. To odmiana, która zawiera więcej kofeiny niż kawa i daje prawdziwego kopa w zaspane poranki. Yerba Taragui intensywna i aromatyczna – nie bez powodu uznaje się ją za najszlachetniejszy, najbardziej pożądany gatunek słynnego napoju.

This entry was posted on 22 października 2016, in Zioła. Bookmark the permalink.